Rozwój synonimem rolnictwa, czyli jaki olej wybrać do nowoczesnej maszyny?

Środki smarne stosowane w maszynach rolniczych na przestrzeni lat zmieniały się w celu zwiększenia wydajności i trwałości urządzeń. Nowoczesne maszyny rolnicze wymagają stosowania wysokiej jakości środków smarnych, które są odporne na wpływ chemikaliów i są przyjazne dla środowiska.
Do najczęściej stosowanych środków smarnych w maszynach rolniczych należą oleje mineralne, syntetyczne i biodegradowalne. Stosowanie odpowiedniego środka smarnego umożliwia maszynom rolniczym pracę w wyższej wydajności, dłuższej żywotności i mniejszym zużyciu paliwa.

Związek filtrów DPF z olejami typu low saps.

Filtry DPF to złożone systemy filtracji zamontowane w układach wydechowych silników, których zadaniem jest usuwanie szkodliwych cząstek stałych z gazów spalinowych. Są one składnikiem ogółu rozwiązań antysmogowych i znacznie ograniczają emisję zanieczyszczeń do atmosfery.

Jak jednak dbać o to, żeby taki filtr działał niezawodnie przez długie lata?
Odpowiedzią jest prawidłowo dobrany olej.

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie filtra DPF w maszynach rolniczych, należy stosować oleje silnikowe spełniające najnowsze wymagania producenta silnika. Powinny one mieć odpowiednią lepkość, odporność na utlenianie, właściwości smarne oraz zawierać właściwe dodatki zapobiegające zatykaniu filtra.

Utrzymanie maszyny w dobrej kondycji:

  • ochrona przed szlamem
  • zero problemu z sadzą
  • ochrona przed zużyciem
  • stabilna lepkość
  • czystość tłoków

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań firmy Petronas Arbor.

To idealne rozwiązanie do ciężkiej, codziennej pracy!

Oleje Petronas Arbor są najlepsze dla rolnictwa, ponieważ zapewniają lepsze właściwości smarne i wytrzymałość w porównaniu do innych olejów dostępnych na rynku. Oleje są tak skonstruowane, aby zapewnić lepszą ochronę przed zużyciem i przedłużyć żywotność maszyn rolniczych. Są one także wyposażone w zaawansowaną technologię, która zapewnia doskonałe właściwości antykorozyjne i wytrzymałościowe.

Ponadto oleje Petronas Arbor są zgodne z wymaganiami i normami dotyczącymi ochrony środowiska i mogą być stosowane jako olej wysokiej jakości w usługach rolniczych.