DYSTRYBUCJA
OLEJÓW

Firma ACM Club Sp. z o.o. działa na rynku już od 2006 roku.

W tym czasie zostaliśmy strategicznym dystrybutorem Petronas w Polsce. Z powodzeniem rozwijamy się i odnosimy kolejne sukcesy handlowe.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest handel markowymi produktami smarnymi dedykowanymi dla rolnictwa, budownictwa, przemysłu i motoryzacji. Jest do dla nas prestiż móc oferować naszym kontrahentom najnowszy technologicznie olej na świecie!

Dzięki dobrym kontaktom handlowym nasza sieć dystrybucji ciągle się powiększa, dodatkowo stali odbiorcy otoczeni są naszą troskliwą opieką wspierającą ich handel i wiedzę.

PETRONAS Lubricants International (PLI) jest częścią grupy PETRONAS.

Dzięki 10 blendowniom, ponad 30 biurom sprzedaży i produktom dystrybuowanym w ponad 90 krajach na całym świecie, globalna sieć PLI obejmująca ponad 240 naukowców, specjalistów technicznych i inżynierów.

Stara się przewidywać przyszłe wyzwania i możliwości w zakresie mobilności. Następnie opracowuje zaawansowane rozwiązania w zakresie technologii płynów, aby sprostać im już dziś.

Chcemy być najlepszym partnerem dla tych, którzy pragną efektywności i wydajności w codziennym życiu, Petronas zawsze ma odpowiedź na każdą potrzebę.

MARKA PREMIUM
W PEŁNYM ZAKRESIE

Istnieją zadania bardziej uciążliwe od innych, działania wymagające ciągłego poświęcenia, powodujące nieustanne zmęczenie, praca wymagająca systematyczności, która musi być wykonana jak najlepiej.

Przykładem jest praca w sektorach rolnictwa i budownictwa – tam, gdzie sama siła ludzka nie wystarczy. Maszyny rolnicze i budowlane muszą dotrzymywać kroku człowiekowi – ciężka praca im niestraszna, a efekty są gwarantowane.

Dzięki najlepszej technologii płynów maszyny będą działać dłużej, zwłaszcza w trudnych warunkach.

POTWIERDZONA
JAKOŚĆ

PETRONAS Arbor to szeroka gama olejów, które pomagają utrzymać maszyny rolnicze i budowlane w dobrej kondycji, jednocześnie wydłużając ich żywotność.

PETRONAS Arbor to idealne rozwiązanie gwarantujące dobre osiągi przez długi czas przy ciężkiej codziennej pracy. Chroni maszyny i urządzenia najnowszej generacji przed zużyciem, ma wysoką odporność na utlenianie i rozkład termiczny oraz zapewnia optymalną czystość tłoków i stabilną lepkość.